KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14099485
nr 1409 9485
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, 9/50. Bildmått: 19x15, yttermått inklusive ram: 42x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:04:05
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
800 kr
Etsning
nr 1409 9485
Etsning
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 900 kr |
måndag 2 augusti 2021 |